Avukatlık Akademisi

Kariyer Kampüsüm Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2015 yılında kurmuş olduğu Hakimlik Akademisi ve yenilikçi öğretim vizyonuyla Hukuk, SBF ve İİBF mezunu olup Adli/İdari Yargı Hakimlik isteyen adayların ilk başvurdukları adres olmuştur. Burada oluşmuş olan güven ile birlikte gelen yoğun talepler neticesinde Hukuk Fakültesi’nde okuyan ve mezun olan adayların meslekleriyle ilgili bilgi, tecrübe ve donanım sahibi olabilmeleri için Avukatlık Akademisi kurulmuştur.

Avukatlık Akademisi, başta Hukuk Fakültesinde okuyan adaylar olmak üzere Avukatlık mesleğine gönül vermiş bütün Avukatlara hizmet vermek, bu alanda ulusal-uluslararası projeler üretmek, bu projelerden ve araştırmalardan elde edilen sonuçlara göre eğitim ve öğretim vizyonu oluşturarak ülkemizin Hukuk camiasına destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Avukatlık Akademisi, Hukuk Fakültelerinde ki Hukuk Kulüpleriyle, Hukuk Dernekleriyle, Barolarla bilumum Hukuk dünyasının gerek merkezinde gerek yanında olan bütün topluluklarla işbirliği yapacak ve ortak çalışmalar üretecektir.

Yeni nesil öğretim vizyonuyla bütün eğitimlerinde bilimi ve yetkinliği elden bırakmayacaktır. Bu çerçevede yapacağı bütün eğitim ve öğretim faaliyetlerini üniversite onaylı ve üniversite denetiminde uygulayacaktır.

avukatlik-akademisi
detaylı bilgi için
arayalım

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3.Şahıslar ile paylaşılmaz. Kariyer Kampüsüm bu konuda azami önem göstermektedir.

    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz: