Kaymakamlık Akademisi

Ülkemizde 1398 tane Yerel Yönetim bulunmaktadır. Bunların bir kısmı Büyükşehir Belediyesi, bir kısmı İl Belediyesi, bir kısmı da İlçe ve Belde Belediyesidir. Doğrudan hizmet alınan, halkın ihtiyaçlarını en yakından karşılayacak olan Kamu otoriteleri Yerel Yönetimlerdir.

Demokrasimizin her geçen gün gelişmesiyle birlikte halk ile Yerel Yönetimler arasında daha önemli bir bağ kurulmaktadır. Halkın doğrudan ihtiyaçlarının sağlıklı karşılanabilmesi de Yerel Yönetim Personelinin yetkinliği ve motivasyonuyla doğrudan ilgilidir.

Ülkemizin her konuda gelişmesini ve büyümesini isteyen bu alanda çalışmalar yürüten Kariyer Kampüsüm Eğitim ve Danışmanlık Merkezi bu gelişmenin ve büyümenin eğitim yoluyla olacağı kanaatini taşımaktadır. Bu sebepler de 1398 Belediye’nin tamamında ve buralarda kurulmuş olan Kaymakamlıkların ve Belediyelerin personellerinin daha yetkin daha motive hale getirilmesi için eğitim ve öğretim faaliyetleri yapmayı kendisine misyon edinmiştir.

Yeni nesil öğretim vizyonuyla bütün eğitimlerinde bilimi ve yetkinliği elden bırakmayacaktır. Bu çerçevede yapacağı bütün eğitim ve öğretim faaliyetlerini üniversite onaylı ve üniversite denetiminde uygulayacaktır.

yerel-yonetim
detaylı bilgi için
arayalım

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3.Şahıslar ile paylaşılmaz. Kariyer Kampüsüm bu konuda azami önem göstermektedir.

    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz: