Yönetim Kadromuz

erhan-kaya

Erhan KAYA

Kurucu

Şanlıurfa doğumlu olan Kaya, ilköğretim ve Lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Fransızca Kamu Yönetimi’nde tamamlamış olup aynı yıllar arasında Sosyoloji bölümünden de lisansını tamamlayarak Sosyolog ünvanını alarak, Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisansına devam etmektedir.

2009-2014 yılları arasında birçok Sivil Toplum  Kuruluşunda Yöneticilik yaparak 30’a yakın  ulusal ve uluslararası hakemli proje uygulamıştır. Uygulanmış olan projelerin 7 tanesi Brüksel temaslı projeler olup Avrupa Birliği-Türkiye ilişkilerine katkı sunacak çalışmalar çerçevesinde gelişmiştir.

Aynı yıllar arasında Almanya, Lüksemburg, Hollanda ve Fransa’da eğitim sistemleri üzerine çalışmalar yapan Kaya, edinmiş olduğu tecrübeleri, kurmuş olduğu Sivil Toplum Kuruluşları aracılığıyla öğrencilerin ve gençlerin faydalanması amacıyla girişimlerine devam etmektedir.

Birçok eğitim kurumunda farklı pozisyonlarda çalışan Kaya, bu süre zarfında birçok konuda Danışmanlıklar yaparak eğitim politikaları geliştirme, bu çerçevede eğitim girişimleri yapma konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

2014-2019 yılları arasında uygulanmasına karar verdiği “ 81 İl 162 seminer” programlarına başlamış olup 18 il 24 seminer şu ana kadar tamamlanmıştır.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı Kariyer Kampüsüm projesi ile eğitim alanındaki girişimlerine devam etmektedir.

erhankaya@kariyerkampusum.com

azad-osmanli

Dr. Azad OSMANLI

Genel Direktör

Azerbaycan doğumlu olan Osmanlı,ilköğretim ve lise eğitimini Azerbaycanda,lisans ve yüksek lisans eğitimlerini ise İktisat alanında Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında Doktora eğitimi için Marmara Üniversitesi’ne kabul edilmiş olup Doktorasını tamamlamıştır.
2000 yılından beri birçok üniversite ve eğitim kurumlarında iktisat alanında dersler vermiştir.

2 Adet Akademik kitabı, Rusça ve İngilizce yazılmış makaleleri olan Osmanlı Eğitmenlik hayatı boyunca 40’a yakın şehirde eğitim ve seminerler vermiştir.

İstanbul’da 2000-2013 yılları arasında farklı eğitim kurumlarında kuruculuk,yönetim kurulu üyeliği gibi görevlerde bulunmuştur.

2013 yılından beri Bilgi Üniversitesi ve Nişantaşı Üniversitesi’nde İktisat alanında dersler vermekte olan Osmanlı, 2016 yılı itibariyle Kariyer Kampüsüm Genel Direktörlüğüne getirilmiştir.

azadosmanli@hakimlikakademisi.com

ali-celik

Ali ÇELİK

Eğitim Danışmanı

1977 yılında Afyonkarahisar’ın merkez köylerinden Çayırbağ’da dünyaya gelen Ali Çelik, ilkokulu Çayırbağ İlköğretim okulunda, ortaokulu İzmir’de, Liseyi Bursa’da tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Alanında Tezsiz Yüksek Lisans yaptı.

Üniversite mezuniyetinin ardından yurt yöneticiliği ve çeşitli okullarda Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği görevlerinde bulunduktan sonra, 2014 yılına kadar Üsküdar Belediyesi’nde Bilgi Evleri Koordinatörlüğü ve Kütüphaneler Müdürlüğü görevlerini icra etmiştir. Hâlihazırda Üsküdar Belediyesinde Sivil Toplum Çalışmalarından sorumlu Başkan Danışmanlığı görevini yürütmektedir.

Üsküdar Çocuk Üniversitesi’nin kuruculuğunu yapan Çelik, çalışma hayatının yanı sıra Üsküdar Kent Konseyi Genel Sekreterliği, Öncü Eğitimciler Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerini de sürdürmektedir.

alicelik@kariyerkampusum.com

ahmet-nohutcu

Prof.Dr. Ahmet NOHUTÇU

Hakimlik Akademisi Koordinatörü

1993 yılında Ankara Üniversitesi SBF’de lisans eğitimini tamamlayıp, 1994 yılında Muğla Üniversitesi’nde Akademik hayatına başlamıştır. 1996 yılında ise Ortadoğu Teknik Üniversite’nde Araştırma Görevi olarak araştırmalarını yapmıştır. Bu süre zarfı içerisinde Fairleigh Dickinson Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

1996-2002 yılları arasında ise ODTÜ’de Doktorasını yaparak, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent olarak görevine devam etmiştir.2004-2010 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent, 2010-2012 yılları arasında aynı üniversitede Doçentliğini alarak 2012-2015 yıları Yalova Üniversitesi’nde Doçent olarak çalışmalarına devam ederek 2015 yılının ikinci yarısında Medeniyet Üniversitesi’nde Profesör olarak faaliyetlerine devam etmiş olup hala Medeniyet Üniversitesi’nde Akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Alanında yazmış olduğu 20’nin üzerinde kitabı, çeşitli konularla ilgili yazmış olduğu makaleleri mevcuttur.

ahmetnohutcu@hakimlikakademisi.com